Кои са победителите в конкурса "Звезди в Радиото 2021"?

Наградите ще бъдат връчени на тържествен концерт на 10.06. от 18 часа

Вижте класирането на участниците в Десетия конкурс за млади таланти  „Звезди в радиото 2021”:

ПОБЕДИТЕЛИ:

РАЗДЕЛ „ФОЛКЛОР”:

БИЛЯНА БОЙКОВА БОРИСОВА – Бобов дол

РАЗДЕЛ „ПОПУЛЯРНА МУЗИКА”:

БОЯН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ – Благоевград

РАЗДЕЛ „ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ”:

ДАН СТАНИСЛАВОВ ХРИСТОВ – ПИАНО – Благоевград

МИРЕЛА СТЕФАНОВА ДИМЧОВА – ТАМБУРА – Благоевград

ПЪРВО МЯСТО:

РАЗДЕЛ „ФОЛКЛОР”:

ИВАНА ХРИСТОВА МАЛЧОВА – Банско

ИВОНА ХРИСТОВА МАЛЧОВА – Банско

РАЗДЕЛ „ПОПУЛЯРНА МУЗИКА”:

ПЕТЯ ПЕТЬОВА СТОЙЧЕВА – Благоевград

РАЗДЕЛ „ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ”:

НИКОЛА КИРИЛОВ ДИНЕВ – АКОРДЕОН – Благоевград

ЯНА ВОИН ВОЙНОВА – ТАМБУРА – Дупница

ВТОРО МЯСТО:

РАЗДЕЛ „ФОЛКЛОР”:

ИЛИЯНА НИКОЛАЕВА ТУПАВИЧАРСКА – с.Долно Осеново, общ.Симитли

РАЗДЕЛ „ПОПУЛЯРНА МУЗИКА”:

БОЖАНА ДОБРОМИРОВА МИТОВА – Благоевград

РАЗДЕЛ „ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ”:

ЙОАНА БОЖИДАРОВА АНАКИЕВА – ПИАНО – Благоевград

ТРЕТО МЯСТО:

РАЗДЕЛ „ФОЛКЛОР”:

БОЖИДАР АСЕНОВ ГЕОРГИЕВ – Благоевград

РАЗДЕЛ „ПОПУЛЯРНА МУЗИКА”:

МЕРИ-ИЗАБЕЛ ЖИВКОВА – Дупница

РАЗДЕЛ „ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ”:

МИХАИЛ ИВАНОВ ЗЛАТКОВ – КЛАРИНЕТ - Благоевград

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ НА КОНКУРСА:

НАГРАДА НА ОБЩИНСКИ КООРДИНАЦИОНЕН СЪВЕТ НА СИНДИКАТА НА БЪЛГАРСКИТЕ УЧИТЕЛИ:

ВАСИЛЕНА ВАСИЛЕВА СТОЯНОВА – ФОЛКЛОР – гр.Сандански

НАГРАДА НА РЕГИОНАЛЕН СЪВЕТ НА КНСБ – БЛАГОЕВГРАД:

ЕЛЕНА ВАЛЕНТИНОВА ПЕТРОВА – ФОЛКЛОР  – гр.Сандански

НАГРАДИ НА ОБЩИНА БЛАГОЕВГРАД:

РАЗДЕЛ „ФОЛКЛОР”:

ИВАН ГЕОРГИЕВ ДЖОЛЕВ – Разлог

ЙОАНА ИВАНОВА ЛЕВЧЕВА – с.Големо село, общ.Бобов дол

ЕЛЕНА ВАЛЕРИЕВА ВЛАДИМИРОВА – гр.Рила

ИВОНА МИРОСЛАВОВА ИСКРЕНОВА – Бобов дол

ДИМИТЪР КИРИЛОВ РУМЕНОВ – Благоевград

РАЗДЕЛ „ПОПУЛЯРНА МУЗИКА”:

ЕКАТЕРИНА ПЕТРОВА МАРЦЕНКОВА – Благоевград

СИМОНА ЛЮДМИЛОВА ВАСИЛЕВА – Благоевград

ИВОНА ВЕСЕЛИНОВА ЗАШЕВА – Благоевград

АЛЕКСАНДРА АЛЕКСАНДРОВА КАЛЧЕВА – Банско

МИХАИЛ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ – Дупница

НАГРАДИ НА НХГ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ” БЛАГОЕВГРАД

ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ:

АНТОНИЯ АНДОНОВА ЛОЗАНОВА – ФОЛКЛОР – Благоевград

ПЛАМЕНА ПЛАМЕНОВА МАНАСТИРСКА – ФОЛКЛОР – Бобов дол

ЕНИСЛАВА ЦВЕТАНОВА МОЛОВА – ФОЛКЛОР – гр.Сандански

АНТОНИЯ ВАЛЕНТИНОВА ЗЛАТИНОВА – ФОЛКЛОР – Благоевград

БЕАТРИС БОРИСОВА БАЙРАКТАРСКА – ПОПУЛЯРНА МУЗИКА – Благоевград

НАГРАДИ НА РАДИО БЛАГОЕВГРАД

ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ:

ИВАНА ЙОРДАНОВА ИВАНОВА – ФОЛКЛОР – Благоевград

ТЕОДОР СЛАВЧОВ ТРИЧКОВ – ФОЛКЛОР – с.Кралев дол, общ.Перник

ВЯРА-ЛЮБОВ НИКОЛАЕВА ГИГОВА – ФОЛКЛОР – с.Елешница, общ.Разлог

ДАНИЕЛ КИРИЛОВ РУМЕНОВ – ФОЛКЛОР – Благоевград

ЗОРНИЦА СТЕФАНОВА ДАМЯНОВА – ПОПУЛЯРНА МУЗИКА – Благоевград

НАГРАДИ НА РУО  – БЛАГОЕВГРАД

ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ:

ЗАРА ЛЪЧЕЗАР СТОИЛОВА – ФОЛКЛОР  – Бобов дол

ВАЙДЕЛИНА МУСТАФА ОСЕНСКА – ФОЛКЛОР – Якоруда

ЛЮБОСЛАВ БОРИСОВ ГЕОРГИЕВ – ФОЛКЛОР – Благоевград

НИКОЛ БОРИСОВА НИКОЛАЕВА – ФОЛКЛОР – Благоевград

ИВАН ИВАНОВ ХАМБАРДЖИЙСКИ – ТАМБУРА – Благоевград

ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ:

ДИМИТЪР ЛАЗАРОВ ИВАНОВ – ТАМБУРА – Благоевград

АСЯ БОЖИДАРОВА АНАКИЕВА – ПИАНО – Благоевград

БОРИС ИЛКОВ СЪБЕВ – КИТАРА – гр.Сандански

СИМОНА ЕВГЕНИЕВА ПАРАПАНОВА – ФОЛКЛОР – Сандански

ФАТМЕ МЕХМЕД ПИРОНКЬОВА – ФОЛКЛОР – Якоруда

ДЖЕМИЛЕ МЕХМЕД КАНГЬОВА – ФОЛКЛОР – Якоруда

САЙФЕ ЮСУФ МУРАТ – ФОЛКЛОР – Якоруда

БОЖИДАРА ЖЕНИ КРАСИМИРОВА – ФОЛКЛОР – Бобов дол

АЛЕКСАНДЪР НИКОЛАЕВ КИРИЛОВ – ФОЛКЛОР – Благоевград

БОГДАНА РАЙКОВА ИВАНОВА – ФОЛКЛОР – Благоевград

Победителите в разделите „Популярна музика” и „Фолклор” получават песен, продуцирана от БНР - Радио Благоевград, диплом и медал, и професионален звукозапис в Музикално-продуцентския комплекс на Радио Благоевград.

Победителите в раздел „Инструменталисти” получават диплом и медал, и професионален звукозапис в Музикално-продуцентския комплекс на Радио Благоевград.  

Класираните на първо, второ и трето място в раздели „Фолклор”, „Популярна музика” и „Инструменталисти” получават диплом и предметна награда.

Специалните награди на Община Благоевград, на Общ.КС на СБУ-  Благоевград и РС на КНСБ -  Благоевград са диплом и предметна награда.

Отлично представилите се в трите раздела получават диплом и предметни награди от Радио Благоевград, НХГ „Св.Св. Кирил и Методий” – Благоевград и Регионалното управление на  образованието – Благоевград.

Наградите ще бъдат връчени на тържествен концерт на 10.06.2021 г. от 18.00 часа в зала „Яворов“ в Благоевград.

Председател на журито д-р Валери Димчев – композитор и членове д-р Петьо Кръстев – композитор и диригент, Мая Чакова – музикален педагог, Рина Далева – директор на Радио Благоевград и Марин Митов – директор на НХГ „Св.Св. Кирил и Методий”.



Снимка на Деня

Златна есен в парк "Кайлъка"