Юношата на "Пирин" Кирил Грозданов бе титуляр при победата над Грузия

Нападателят за втори път попада сред избранниците на селекционера Антони Здравков

Юношата на Пирин Кирил Грозданов започна титуляр при победата на младежките национали срещу Грузия с 1:0. Нападателят за втори път попада сред избранниците на селекционера Антони Здравков и за първи път е сред титулярите. Кирчо бе заменен в 70-та минута от друг футболист, преминал през школата на Пирин Благоевград, Мики Орачев. Във времето, в което Грозданов бе на терена, българите бяха по-добрият отбор на терена и пропуснаха няколко положения за гол. Единственото попадение в мача отбеляза Владимир Айтов в 74-та минута. Следващата контрола на България е срещу Гърция. Мачът ще се проведе на 12 юни, понеделник от 18:30 часа на Националната футболна база в Бояна.