"Марек Сеграте" хит в селските групи на Италия

От началото на годината "Марек" няма загуба

Българският и дупнишки "Марек Сеграте" продължава да е хит в първенството на Seconda Categoria GIRONE, информира zadupnitsa.com. От началото на годината "Марек" няма загуба, като в този 25-ти кръг българите се справиха и с тима на Енотрия, записвайки победа с 3:0. Това е 8-ми пореден успех, като "Марек Сеграте" е вече само на 2-точки от третото място. Днес третият в класирането Sporting TLC се препъна при гостуването на Касина, губейки с 0:1.  В двубоят  с Енотрия футболистите на Марек Сеграте постигнаха общо взето лесни три точки. Момчетата на старши треньора Асен Арсов почти в тренировъчно темпо надиграха своя съперник. През първото полувреме след няколко добри положения и пропуски, Калоян Стоянов откри резултата. След подновяване на играта в 50-та минута Калоян Стоянов реализира втори гол за 2:0. Малко по-късно Симеоне Суфри направи самостоятелен пробив и бе фаулиран в наказателното поле. Отсъдената дузпа бе реализирана от Калоян Стоянов, с което той оформи своя хеттрик в мача. И в този мач отборът бе аплодиран от верните си фенове, които също са хит в лигата с постоянната си и мощна подкрепа.