Марек продължава да мачка в Италия

Българският тим с четвърта поредна победа

2015 година определено носи само успехи на Марек Сеграте. Българският и дупнишки тим продължава с отличните си игри и през тази година не познава поражението. В мач от 21-ят кръг на Seconda Categoria GIRONE пред около 150 зрители Марек разгроми като домакин Città di Sesto с 7:1. През първото полувреме Калоян Стоянов вкара 2-гола, а бившия играч на Миньор Бд Иво Ангелов добави още 1-гол. След почивката българите нанизаха още 4-гола във вратата на Città di Sesto. Бившият играч на Марек и Германея Роби Атанасов покачи на 4:0. Гол записа и друг бивш играч на Марек Дупница Джордж Николов. Останалите две попадения реализираха Васил Найденов и Симоне Суфре. Това е четвърта поредна победа в първенството за отбора на Марек Сеграте. Припомняме, че миналата седмица, лошото време и падналият сняг в Северна Италия станаха причина за отлагане на мачовете от много регионални групи. Срещите от 20-ят кръг на Seconda Categoria GIRONE също не се проведоха. Отборът на Марек Сеграте трябваше да гостува на предпоследния в класирането Волантес, информира zadupnitsa.com.