Септември падна вкъщи, събра 1 000 на стадиона

Отборът на Септември Симитли понесе загуба с 4:1 от тима на Монтана в домакински мач

Срещата от първенството се игра на стадиона в град Симитли пред над 1000 фенове в публиката. От нулева загуба за домакините ги отърва Радослав Бачев, който беляза точно попадение в 80-та минута от дузпа. Наказателният удар бе даден от рефера Димитър Андреев заради грубо нарушение срещу нападателя на Септември Симитли Костадин Марков. Иначе двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 0:2. Значителната преднина в резултата за тима на Монтана още през първото полувреме обезкуражи допълнително играчите на Септември, които през целия мач направиха куп индивидуални грешки и това оформи крайното 1:4. От треньорския щаб не скриха недоволството от показаното на терена от момчетата, селектирани от Спас Стоименов. „Монтана са лидери във временното класиране в „Б” група, по-добри бяха и на терена в този мач”, лаконичен бе старши-треньорът на Септември, цитиран от simitli.info.