Димитър Узунов спечели турнира билярд клуб Формула 1

Великденски турнир по билярд, осма топка, се проведе в билярд клуб „Формула 1“ в Добрич (в младежкия дом). Участваха 12 майстори на този красив и интелигентен спорт. До излъчването на трима финалисти се игра на директна елиминация. Димитър Узунов отстрани двамата големи фаворити за титлата – 5:3 над Танжу Ремзи и 5:2 над Николай Карагеоргиев – Шпикера, пише centersport.org.

С по две победи с много силна и зрелищна игра за ТОП 3 се класираха още Станислав Йорданов и Николай Добрев. Станислав Йорданов се справи с Мартин Иванов и с миналогодишния шампион Руслан Тодоров. Николай Добрев пък показа майсторски изпълнения с щеката, за да елиминира Николай Киров и Наско Петров. При разпределението на призовите места Димитър Узунов взе две победи с по 3:1 и спечели турнира. В много качествен и завързан мач Станислав Йорданов се наложи с 3:2 над Николай Добрев и така те се класираха съответно на второ и трето място. Първите трима получиха красиви медали, грамоти и парични премии.