Клубът по канадска борба в Банско спечели отборно първо място на Държавното първенство

Участваха близо 40 юноши и девойки от страната и над 60 участника с увреждания

В продължение на два дни Белоградчик бе домакин на 26-то Държавно първенство по канадска борба. Първенството бе открито от Асен Хаджитодоров, президент на Националната и Световната федерация по канадска борба, благодарение на когото този спорт се развива повече от 20 години в страната и вече е олимпийски и параолимпийски спорт.
В състезанието на масите за канадска борба участваха близо 40 юноши и девойки от цялата страна, както и над 60 участника с увреждания.
В отборното класиране първото място заеха състезателите от клуб „Армспорт“ – Банско. Клубът на Банско спечели и много златни, сребърни и бронзови медали в различните категории: