"Пирин" спечели и втората си контрола

Надделя над Царско село с 1:0

Пирин спечели втората си контрола от зимната подготовка, след като надделя над Царско село с 1:0 на стадион “Христо Ботев” в Благоевград.
Единственото попадение бе дело на ветерана Владислав Златинов в 42-ата минута. Преди това атаката стартира с центриране на Преслав Йорданов, топката стигна до Иван Тасев, който стреля, но топката се отби в гредата. Последва пас на Краси Станоев към Гощелиани, който намери близо до голлинията Владислав Златинов и той не сгреши.

Бившият футболист на Левски Орлин Старокин, който преди няколко дни подписа с Пирин, не взе участие в срещата. Отъстваха също така Станислав Манолев поради контузия и Джойн Аийна поради заболяване. Мениджърът Уорън Фийни отново заложи на две различни единайсеторки във всяко едно от двете полувремена.

През второто полувреме мачът премина равностойно, като и двата отбора имаха положения за гол.

ПИРИН (БЛАГОЕВГРАД) 1:0 ЦАРСКО СЕЛО 1:0 Златинов (42)