blagoevgrad.utre.bg

Пирин загуби с 0:2 от Банско

"Пирин" загуби от "Септември"

Орлетата отстъпиха с 2:0 на железничарите

Отборът на Пирин загуби злощастно в гостуването си на Локомотив в София. Орлетата отстъпиха с 2:0 на железничарите, като и двата гола паднаха в последните 15 минути. В 64-та минута Конър Хендерсън бе изгонен за втори жълт картон, като и двете декорирания бяха пресилени.
Първото полувреме премина без реални положения за гол и леко преимущество на домакините.
През втората част пиринци продължиха да се бранят добре до 78-та минута, когато допуснаха нелеп гол, след като Ганев не се намеси добре при центриране от дясно на вратар му и топката влетя в мрежата.
В 88-та минута зелените отново допуснаха абсурден гол, при който няколко защитници и стражът на Пирин изпуснаха топката в краката на Милев, който бе точен отблизо.
В следващия си мач зелените ще домакинстват на Литекс от Ловеч.