Министър Кралев: Състезанията приключиха с изключителна оценка за организаторите

65 000 лева събра благотворителният търг в полза на БСФ за деца и младежи в риск

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев, който следи стартовете на Световната купа по ски в Банско, днес сподели във Фейсбук:

"Днес, заедно с вицепремиера Екатерина Захариева, наградих победителките в супергигантския слалом в Банско. Американката Микаела Шифрин отново показа класата си, като записа втора победа за три дни. След нея останаха Марта Басино от Италия и Лара Гут-Бехрами от Швейцария.
Състезанията приключиха с изключителна оценка за организаторите.
С удоволствие се включих и в благотворителния търг в полза на Българска спортна федерация за деца и младежи в риск. Събраха се 65 000 лева. Спечелих трудно наддаването за каска с автограф от Микаела Шифрин."