blagoevgrad.utre.bg

"Пирин" иска три точки в Брацигово

"Пирин" с победа у дома

"Пирин" загуби с 1:3 от ЦСКА

Орлетата инкасираха една от най-тежките загуби в историята си у дома, като загубиха с 0:5

Пирин загуби тежко в домакинството си с Локомотив Горна Оряховица. Орлетата инкасираха една от най-тежките загуби в историята си у дома, след като загубиха с 0:5.
Пиринци падаха 0:3 на полувремето, като за първата част създадоха едва една голова опасност. Гол от дистанция на Фиданин даде преднина още в 9-та минута. Десет минути по-късно Колев бе точен след групова грешка в отбрана, а Христов нокаутира домакините в 31-та минута.
И след почивката зелените не извадиха аргументи в нападение, като епизадочни проблясъци доведоха до удари на Меледже, Златинов и Хендерсън.
Гостите пък комбинираха и контраатакуваха отлично и довършиха пиринци с голове отново на Христов, а в края на мача и на Янев.
В следващия мач зелените гостуват на ЦСКА 1948.