"Септември" показа две лица в мача с "Балкан"

Община Симитли

blagoevgrad.utre.bg

Сърцат "Пирин" грабна три точки от Ловеч

Отборите поделиха по точка

Слабо първо и много силно второ полувреме показа "Септември" (Симитли) в мач с "Балкан" (Ботевград) като гости. Домакините поведоха в 40-та минута след центриране от фаул. Симитличани през първото полувреме играха слабо, под нивото, с малко голови положения. 45-та минута червен картон получи защитникът на "Септември" Иванов.

Второто полувреме симитличани показаха коренно различно лице, въпреки че бяха с човек по-малко. Изравниха в 65-та минута чрез капитана Анатоли Лулейски. През това време и гостите получиха втори жълт, респективно червен картон и отборите останаха с по 10 играчи. В 68-та минута "Септември" поведе с 1:2 чрез Борислав Хазуров, който с глава реализира. Домакините изравниха в 78-та минута чрез колективна грешка на защитата. Имаха ситуации сам срещу вратаря беше Борислав Хазуров, но не успя да реализира, Марио Топузов също. Домакините имаха една греда накрая и в 88-та минута за учудване на всички главният рефер изгони Хазуров за забавяне на смяната.

И така  мачът завърши при равенство 2:2.

Състав: Тейлър, Карадачки, Вакадинов, Тунтев, Иво Иванов, Лулейски, Йоан Петров, Влади Гогов, Марио Топузов, Кирил Николов, Борислав Хазуров