blagoevgrad.utre.bg

ФК "Пирин" подписа с бразилец

"Пирин" загуби в София

"Пирин" загуби с 0:1 от "Локомотив" София във второто си домакинство

Пирин загуби с 0:1 от Локомотив София във второто си домакинство от първенството на Втора Лига. Орлетата загубиха с гол в 82-та минута след груба грешка в отбрана и бърза контраатака, завършила с гол на Китан Василев.
Първото полувреме премина почти изцяло под диктовката на пиринци. Орлетата създадоха няколко опасни голови положения и изглеждаха опасни при статични ситуации. В 37-та минута те дори успяха да отбележат гол, но страничният рефер маркира аут при изпълнението на корнера. Златинов бе много близо до гол в 28-та минута, но ударът му с глава бе избит под гредата от вратаря на гостите Василев.
Втората част отново започна с териториално надмощие за домакините, но до чисти голови положение не с стигаше. Зелените изпуснаха парата в края на мача, когато след грешка в отбрана бяха наказани.
В следващия мач пиринци гостуват на Литекс Ловеч, а двубоят е в понеделник 19.08 от 18:30.