Отлично представяне на момчетата от ФК "Спартак 1919" на проектонационала във Варна!

Монир Ал Бадарин, Преслав Георгиев, Мартин Колев и Йордан Минковски бяха повиканите от селекционерите във Варна.

Монир Ал Бадарин игра за отбора с белите екипи (и двата състава бяха смесени от зоните от които са селектирани). Седмицата на "Спартак" бе най-влиятелния играч на терена през първата част. Монир направи 2 асистенции и вкара гол, като на полувремето резултата бе 3:0 за неговия отбор.

Преслав Георгиев бе от другия отбор, но изявите му през целия мач бяха солидни и постоянни в помощ на своите съотборници. На няколко пъти, халфът бе даван за пример от селекционерите, на своите съотборници за поведението му както в атака, така и в защита.

Мартин Колев бе първи избор на вратата за единия отбор, като направи няколко добри изяви.

Йордан Минковски пропусна мача поради появила се контузия, която го извади от състава днес.