Тити Папазов хвали Спартак: Отборът на Плевен е със сериозни амбиции

С ласкави думи за плевенчани се изказа наставникът на шампионите

Левски Лукойл постави успешен старт на сезон 2018/2019 в Националната баскетболна лига. Както вече писахме, “сините” се наложиха с 88:78 като домакини на Спартак (Плевен) в зала “Универсиада”.

С ласкави думи за плевенчани се изказа наставникът на шампионите Константин Папазов.

"Отборът на Плевен е със сериозни амбиции, играха освободено, без напрежение. През третата и четвъртата част играхме по-добре в защита. Имахме пълен контрол по време на мача. Всички отбори вече играят с амбиции. Не мисля, че сме подценили мача. Отборът на Плевен е познат със стрелбата си и това се видя особено през първото полувреме. Искам да видя защита като през второто полувреме постоянно. В много кратък период успяхме да натрупаме разлика от 18 точки благодарение на това. Празната зала се отразява в някаква степен – когато няма публика, няма емоция, няма тръпка. Смятам, че нататък през сезон всичко ще бъде наред.", коментира Тити Папазов пред сайта на НБЛ.