Ивайло Чочев и Палермо на върха в Серия "Б"

Плевенчанинът изигра поредния си силен мач за своя тим

Българският национал Ивайло Чочев изигра поредния си силен мач за своя Палермо. Халфът беше титуляр в двубоя от Серия Б срещу Виртус Ентела, който неговият тим спечели с 2:0, съобщава topsport.bg.

Родният полузащитник започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути. Заради активната си игра в центъра на терена, плевенчанинът си изкара жълт картон в 63-та минута.

Сицилианци откриха резултата в 23-та минута след точно реализирана дузпа от македонеца Илия Несторовски. Отново топреализаторът на тима беше точен и за второто попадение, което падна в 48-та минута.

С този успех Чочев и компания излязоха начело на класирането, възползвайки се от грешната стъпка на досегашния лидер Емполи, който падна от бившия тим на Делио Роси Салернитана.