Нова гръмка победа за "Марек" в Италия

Българският отбор прегази като гост "Каругате" с 5-2

Българският отбор прегази като гост Каругате с 5-2 в мач от 29-ят кръг на Seconda Categoria GIRONЕ, съобщи zadupnitsa.com. След слабо начало футболистите на Марек Сеграте успяха да вкарат след далечен изстрел на Калоян Стоянов. който прехвърли вратаря от над 25 метра. Домакините обаче успяха да стигнат до пълен обрат и на полувремето се отеглиха с гол аванс 2:1. След сериозен разбор в съблекалнята, момчетата на старши треньора Асен Арсов излязоха напълно променени. Малко след началото на втората част Калоян Стоянов вкара втори гол и изравни. Той отбеляза след безупречно изпълнение на пряк свободен удар. След това настъпи времето на Симоне Суфри, който отбеляза хеттрик. Италианецът в редиците на Марек Сеграте първо покачи на 3:2, след като домакините претендираха за засада. След поредния дълъг пас към него той отново проби, финтира бранител и вкара за 4-2. Симоне Суфре затвори мача 10 минути преди края със своя трети гол. Момчетата бяха изпратени от своите верни фенове с димки и песни за победата,подкрепени и с бурни ръкопляскания.