Владимир Иванов

Торино готви ад за Бербатов

Тевес са закани на Бербатов

Артуро Видал носи скъпоценно 1:0 с гол от дузпа

Ювентус надви трудно Монако с 1:0 в първи 1/4-финал от Шампионската лига. Единственото попадение на стадиона в Торино реализира Артуро Видал. Чилийският национал бе точен след изпълнение на спорна дузпа в 57-ата минута.

Нарушенито бе отсъдено, след като Рикардо Карвальо задържа Алваро Мората, но повторенията показват, че контактът е извън наказателното поле.

Българският нападател Димитър Бербатов се появи на терена в заключителните 20 минути на двубоя.  Само секунди по-късно пред звездата на "монегаските" се откри отлична възможност за изравнителен гол, но ударът му с глава мина на сантиметри от целта.

В заключителните секунди на срещата, тежък изстрел на Лихтщайнер бе париран от Даниел Субашич.

Ювентус: Джанлуиджи Буфон, Стефан Лихщтайнер, Леонардо Бонучи, Джорджо Киелини, Патрис Евра, Клаудио Маркизио, Андреа Пирло, Артуро Видал, Роберто Перейра, Карлос Тевес, Алваро Мората.

Монако: Даниел Субашич, Андреа Раджи, Рикардо Карвальо, Аймен Абденур, Лайвин Курзава, Фабиньо, Жофри Кондогбия, Жоао Моутиньо, Яник Ферейра Караско, Антони Мартиал, Набил Дирар