varnautre.bg / архив

Националният отбор по футзал с нов треньор

Националите по футзал с победа в контрола

Проверката бе част от подготовката за евроквалификациите през януари 2015 г.

Националният отбор на България по футзал записа загуба във втората си среща с тима на Пирот (Сърбия) в контрола играна в София. След като вчера "лъвовете" постигнаха успех с 4:1, днес изненадващо отстъпиха с 3:4 на "класния" отбор от Сърбия.

Проверките са част от подготовката за евроквалификациите през януари 2015 г., където България е в една група с тимовете на Гърция, Дания и Гибралтар, а домакин на двубоите ще бъде Благоевград.

"Лъвовете" започнаха силно срещата и до 4-ата минута вече водеха в резултата с 2:0 след попадения на Христо Костов. Сърбите обаче успяха бързо да изравнят, а до почивката Йосиф Шутев вкара за 3:2 след изстрел от далечна дистанция.

През второто полувреме гостите от Пирот успяха да стигнат до пълен обрат след нови два гола за крайното 3:4.