Андро Дюлгерян

Димитър Иванов

Уморените „смърфове” зарадваха Лаута (ГАЛЕРИЯ)

Карагарен носи трите точки на черно-белите срещу аутсайдера Хасково

Локомотив Пловдив победи пестеливо Хасково с 1:0 в много важен мач за черно-белите. Единственото попадение вкара юношата на клуба Бирсент Карагарен още в 3-ата минута.

Така "смърфовете" се затвърдиха на 9-о място в класирането с актив от 16 точки.

Освен това Локо още няма загуба след напускането на Неделчо Матушев. При Христо Колев – Бащата черно-белите са в серия от 5 поредни срещи без поражение – 3 победи и две ремита.

Гостите от Хасково завършиха мача с 10 човека, след като в 84-ата минута Димитър Алексиев получи втори жълт картон и напусна терена.

Това естествено разочарова наставника на тима Емил Велев – Кокала, който постоянно имаше претенции към съдийската бригада и жестикулираше близо до тъчлинията.

Голът за Локо падна в 3-ата минута след отличен пробив на Богомил Дяков по дясното крило. Последва пас към Карагарен, който с шут от 10-ина метра прати топката между краката на вратаря и тя влезе в мрежата.