Децата от Септември със загуба от Беласица

Децата от школата на Септември (Симитли) не удържаха на връстниците си от Беласица (Петрич) в мач от първенството, игран на стадион „Цар Самуил” в южния град. Момчетата на Петър Бандев загубиха срещата с 3:1. Точен за Септември в гостуващия мач бе Александър Марков. Марков е сред избраниците на треньора Петър Бандев, който често подсилва редиците на единадесетте от младша и старша възраст от школата на Септември. Негово бе и петото точно попадение в мача Германея (Сапарева баня) – Септември (Симитли), игран преди дни, когато септемврийци нанесоха разгромна победа с 5:0 в гостуващ мач, съобщи simitli.info. До последната минута мачът на децата в Петрич бе с резултат 2:1, като септемврийци имаха на няколко пъти реални шансове да изравнят, дори да поведат в резултата. Дузпа в последната минута, в полза на домакините от Беласица, оформи крайното 3:1.

Въпреки загубата треньорът Петър Бандев е доволен от играта на децата, това е и първа загуба за тима от началото на първенството. Следващият мач е идната събота, когато Септември ще приеме на свой терен Перун (Кресна).