Кандидат-депутати наградиха шампионите във футболен турнир, организиран от ГЕРБ

Кандидат-депутатите Емил Гущеров, Радослава Чеканска и Калин Гелев наградиха шампионите във футболния турнир, организиран от ГЕРБ

Кандидатите за народни представители от ГЕРБ наградиха победителите във футболния турнир на малки врати, организиран от местната структура на партията в Дупница. Шест отбора от три общини взеха участие във футболното дерби, провело се тази събота. Съперниците в отделните мачове бяха определени чрез жребий. Гости на събитието бяха градоначалникът на община Дупница Методи Чимев и зам.-кметът по социални дейности Крум Милев. Точно в 10:00 часа старт на футболния турнир дадоха кандидат-депутатите  Емил Гущеров и Радослава Чеканска. Най-оспорвана бе срещата между отборите на ГЕРБ - Сапарева баня и ГЕРБ - Бобов дол, завършила 2:3 в полза на момчетата от Бобов дол. В крайното класиране отборът на Сапарева баня остана трети , а купата им връчи съгражданинът им Калин Гелев. На финала първият отбор на ГЕРБ - Дупница победи безапелационно със 7:0 ГЕРБ - Бобов дол. Радослава Чеканска награди тима на Бобов дол, а дупничанинът Емил Гущеров връчи купата на шампионите от Дупница. За най-добрите отбори бяха осигурени и футболни топки за награда.