„Пирин“ Бл с важна победа в Бургас

„Орлетата“ спечелиха като гости срещу „Черноморец“ с 2:0

Отборът на „Пирин“ Бл спечели четвърта поредна победа в „Б“ групата, съобщава e-79news. „Орлетата“ спечелиха като гости в Бургас срещу „Черноморец“ с 2:0.  Резултатът откри Владислав Златинов в 24-ата минута с перфектно изпълнение на пряк свободен удар. Домакините, които са без победа, имаха своите шансове, но след като не успяха да стигнат до изравнителен гол закономерно загубиха.  Вторият гол падна в 72-ата минута и бе дело на двама влезли като разреви футболисти. Цветан Варсанов проби и извади топката на точката на дузпата, където Антонио Хаджииванов бе точен и подпечати победата на „Пирин“.  Победата за „Пирин“ наистина е специална, защото гостуването в Бургас пропуснаха ключови футболисти, като наказания голмайстор Мартин Тошев и контузения Александър Башлиев. Това бе и втора победа за „Пирин“ като гост през сезона., след като преди това  „орлетата“  биха и в Горна Оряховица.