На гости! Септември би Спартак с играч по-малко

Септември (Симитли) победи Спартак (Варна) с 2:1 като гост в среща от 5-ия кръг на „Б” група

Първият гол във вратата на Спартак (Варна) падна още в 4-ата минута. Тогава Костадин Марков след центриране от фаул с глава прехвърли благоевградския вратар на „соколите” Филип Димитров за - 0:1. В 39-ата минута Илиан Христов удвои преднината на Септември (Симитли), когато бе изведен отдясно на атаката, преодоля бранител на домакините и със силен удар реализира за - 0:2, информират от Симитли. Гостите от Симитли играха 45 минути с човек по-малко, след като на почивката Методи Илиев получи директен червен картон. Събков успя да върне един гол в 75-ата минута на срещата, но за повече силите на домакините не стигнаха. Така Септември (Симитли) записа втора поредна победа в първенството, докато загубата е пета от началото на сезона за Спартак (Варна).