Синът на директорката на Езиковата гимназия дебютира като капитан на Литекс

Ловчанлии обърнаха мача и спечелиха с 2:1 с гол в 94-ата минута

Литекс постигна първа победа за сезона в А група и изплува от дъното. Ловчанлии обърнаха Берое и спечелиха с 2:1, въпреки че през по-голямата част от срещата губеше в резултата. Попаденията отбелязаха Милчо Ангелов и Илия Миланов. За Берое точен беше Керкар.

Срещата започна отлично за гостите и те поведоха още в 7-ата минута. Керкар получи топката пред наказателното поле и отправи силен удар, който бе неспасяем за Винисиус Баривйера.

В последните секунди на първата част Никола Колев отправи изстрел, който не затрудни Иван Караджов.

Домакините започнаха активно след почивката и в 48-ата минута новият капитан Страхил Попов стреля с глава, но Караджов отново спаси. В 55-ата минута старозагорци създадоха една от малкото опасни ситуации пред Винисиус, но удар на Иво Иванов премина на сантиметри край гредата.

Прочетете повече за мача в Sportonline.bg.