Младежите на Берое победиха Литекс с 2:1

След часове представителните отбори се изправят един срещу друг в Ловеч

Съставът на Берое до 17 години започна с победа участието си в Елитната група до 17 г. за сезона, след като се наложи с 2:1 в домакинството си на Литекс.

Момчетата на Владислав Януш спечелиха двубоя напълно заслужено и имаха по-чистите положения в двубоя. Беройци поведоха с 2:0 след попадения на Атанасов в 46-ата минута и Георгиев в 49-ата минута. Гостите върнаха едно попадение чрез Лясков в 61-ата минута.

Така Берое стартира с победа в Елитната група до 17 г. Това бе първи мач между Берое и Литекс на клубно ниво за четири дни.

Довечера  представителните отбори на двата клуба ще излязат в двубой от А група, а във вторник в Стара Загора ще се изправят и дублиращите отбори.

В следващия кръг на Елитната група до 17 г. Берое играе срещу  Славия в София. Двубоят е на 9 август от 18 ч.