Верея започна с победа над Септември (Симитли)

Старозагорци постигнаха 1:0 на собствения си терен

Съставът на "Верея" Стара Загора стартира участието си в Б група с минимална победа над друг новак - "Септември" Симитли.

Старозагорци имаха надмощие през целия мач и резонно победиха срещу представителя на Югозападна България. В 14-та минута Митев би остро на метър от дясната греда на вратата на гостите. В 19-та минута центриране на Яшар завърши с удар на Илиев на метър над гредата в аут. В края на първото полувреме Идризов бе намерен с хубав пас и от около 15 метра би на см от дясната греда в аут. В 69-та минута удари на Атанасов и Желев минаха близо до целта. Стигна се и до попадението във вратата на гостите. В 73-та минута защитник на "Септември" фаулира Костов в наказателното поле и реферът отсъди дузпа, която Исус Ангелов превърна в гол за 1:0. "Има още над какво да работим. Градим млад отбор. Предстои ни гостуване в Монтана, ще се борим и надиграваме, това са ни целите във всеки мач", заяви след срещата старши треньорът на домакините Господин Мирчев.