Марек падна от Славия с 1:4

Играчите на Радуканов победиха гостите от Дупница с 4:1

Отборът на Славия стартира ударно в новото първенство на „А“ група след домакински успех с 4:1 над Марек. И четирите попадения за белите отбелязаха новопривлечени футболисти. Головата фиеста започна с точен изстрел на взетия от Черноморец Карлос Фонсека. До края на полувремето се разписаха Платини и Станислав Генчев. В началото на втората част Петър Тончев върна един гол, а в продължението на мача Вилиян Бижев изпрати топката за четвърти път в мрежата на дупничани.

Белите поведоха с гол на Карлос Фонсека още в 15-та секунда. Тогава отбраната на гостите позволи топката да им бъде отнета в близост до вратата, последва пас към Мишел Платини, който от своя страна пусна към Фонсека и с шут от 11 метра простреля Михайлов.