Септември записа трета загуба

Пирин (Разлог) победи новакът в „Б” група Септември (Симитли) с 2:0 в контрола, част от предсезонната подготовка

Двубоят се игра в Елешница, а головете за символичните домакини  вкара новото попълнение Владимир Каптиев в 32-ата и 45-ата минути.

Симитличани показаха желание и добро темпо, но не успяха да вкарат някои от положенията си, докато напористите разложани се възползваха от шансовете си и отбелязаха две безответни попадения. Това бе първа победа за Пирин (Разлог) от началото на подготовката след загубите с 0:2 от Локо (Пд) и Пирин (Благоевград) и  равенството 2:2 с Пирин (ГД). В четвъртък отборът от Разлог гостува за спаринг на третодивизионния Беласица. Мачът е от 18:00 часа на стадион „Цар Самуил”, съобщава simitli.info. Момчетата на Спас Стоименов пък продължават да са без победа в контролите. В следващата проверка Септември (Симитли) приема у дома Пирин (Благоевград). Мачът в събота (19 юли) е с начален час 10:00 ч.