Септември-Чепинец 0:0

За втори път през сезона Септември (Симитли) и Чепинец завършиха наравно. След 1:1 през есента в Симитли, сега срещата от 23-ия кръг на Югозападната „В” група във Велинград  приключи 0:0, като гостите от Симитли имаха по-добрите ситуации, но ги пропуснаха.

В 15-ата минута Мартин Тошев удари греда, а още на три пъти футболисти на Септември (Симитли) излизаха сами срещу вратаря на Чепинец без да могат да вкарат.

Наставникът на Септември (Симитли) Спас Стоименов заяви, че неговият тим успява да създава положения, но не ги реализира.

„Не сме се предали и ще се борим до края за второто място. Има още много мачове и нищо не се знае за класирането в групата", заяви още Стоименов. Вследствие на нулево реми отборът на Септември (Симитли) се смъкна на четвърто място в класирането с 49 точки, като изостава на 4 точки от втория Оборище.