Септември си измъкна победа от днешната среща срещу Миньор в Перник

Отборът на Миньор (Перник) загуби като домакин от Септември (Симитли) в мач от 20-ия кръг на Югозападната „В” група

Двубоят на „Стадиона на мира” приключи при резултат 1:0 за гостите от Симитли. Единственото попадение в мача вкара Илиан Христов в 30-ата минута и показа, че се намира в страхотна форма, тъй като се разписа в трети пореден двубой (преди това той наказа Места (Хаджидимово) и Струмска слава (Радомир), съобщават от пресцентъра.Христов можеше да вкара втория си гол в срещата, но нацели гредата през второто полувреме. Това бе и четвърти гол за Христов, откакто бе привлечен през зимата в състава на Септември (Симитли). По този начин възпитаниците на Спас Стоименов се откъснаха на 4 точки пред преследвачите си за второто място.