Два червени картона и три дузпи на мач в Албена

Марин Петров носи успеха на Балчик

Отборът на Черноморец Балчик постигна победа с 2:1 срещу Нови пазар в мач с два червени картона и три дузпи. Заради ремонта на стадиона в Балчик, тимът на Черноморец играе домакинските си срещи в Албена. И трите попадения в мача паднаха от дузпи, като в 5-ата минута бившият футболист на Спартак Марин Петров реализира за 1:0 от бялата точка. Малко след това отново за нарушение в наказателното поле реферът отсъди нов 11-метров наказателен удар. Отново зад топката застана Марин Петров, който не сгреши. До края на полувремето не падна нов гол.

След почивката в 47-ата минута Красен Костов бе изгонен за втори жълт картон, а малко след това тимът на Нови пазар също получи право да изпълни наказателен удар, който бе превърнат в гол от Петър Петров. В 90-ата минута голмайсторът Марин Петров също получи червен картон за втори жълт.