Септември (Симитли) - Пирин (Разлог) 0:1

14-02-2014, 12:13

BlagoevgradUtre.bg

Пирин ГД - Септември Симитли - 4:2

Отборът на Септември (Симитли) загуби у дома от Пирин (Разлог) с 0:1 в последната си контрола преди подновяването на първенството в Югозападната „В” група

В неделя тимът от Симитли трябваше да гостува на Локомотив (Пд), но проверката пропадна.

Единственият гол за успеха на разложани вкара Цветан Варсанов в 26-ата минута. За Пирин (Разлог) това бе втора контрола в рамките на последните 24 часа, след като вчера победи у дома Вихрен с 3:1.

Попадения на Мартин Тошев и Даниел Дюлгеров за домакините пък бяха отменени заради засади. Противно на развитието на играта обаче напред в резултата излезе Пирин (Разлог). В 26-ата минута Цветан Варсанов засече с глава центриране, но топката се отби в напречната греда. При последвалата добавка Варсанов не сгреши и вкара за 0:1. Преди това пропуски за Септември (Симитли) направиха Велизар Попвасилев, Мартин Тошев  и Костадин Кацимерски.

И двамата треньори предприеха много смени на почивката и логично играта вече не бе много концентрирана.Така крайният резултат остана непроменен – 0:1 в полза на Пирин (Разлог).