Черноморец си върна на Мастер за загубата в първата контрола

Следващият спаринг на Черноморец - Бургас е в събота от 14:00 часа срещу тима на Добруджа

Отборът на Черноморец разгроми Мастер в поредната си контрола с 5:1. Двата тима изиграха добър мач на Кампуса до Сарафово, в който елитния тим на „акулите” си върна за загубата с 2:4 в първи двубой игран преди три седмици.

Попаденията през първото полувреме отбелязаха Александър Дамчевски /7-ма минута/, Милчо Ангелов /11-та/, Готфред Бекуе /17-та/ и Васил Тачев от Мастер за 3:1 /45-та/. При този резултат завърши първата част от срещата.

През второто полувреме в игра за Черноморец влезе изцяло нов състав. Изключение направи само вратарят на бургазлии Младен Живкович, който остана на терена пълни 90 минути. Двете попадения, които оформиха крайното 5:1 отбелязаха каращите проби Ибрахима /54-та/ и Люроа /80-та/. След двубоя стана ясно, че на някои от новодошлите ще бъде даден още един шанс да впечатлят наставника Димитър Димитров.

Следващата контролна среща на Черноморец - Бургас е в събота от 14:00 часа срещу тима на Добруджа. Спарингът ще се играе отново на тренировъчната база „Гнездо на акули“.